17 listopada 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  17.11.2019 r.

Kolekta niedzieli przeznaczona jest na potrzeby  naszej parafii. Za złożone ofiary składamy  serdeczne Bóg zapłać.

XXXIII Niedziela  Zwykła            17 listopada

Przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy dbają o oprawę muzyczną naszej liturgii. Dziękujemy za trud i poświęcenie: organistom, chórzystom, członkom scholi liturgicznej i scholi dziecięcej oraz wszystkim Parafianom aktywnie włączającym się w  śpiew w naszym kościele. Dzisiaj przeżywamy także Światowy Dzień Ubogich – pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących. O godz. 11.00 Msza św. za roczne dzieci, o 13.30 Msza św. chrzcielna. Od dzisiejszej niedzieli aż do zakończenia odwiedzin duszpasterskich nie będzie niedzielnych nieszporów.

Poniedziałek        Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.        18 listopada

Wtorek           19 listopada

O godz.19.00 katecheza dla dorosłych oraz spotkanie modlitewne grupy Siloe w kościele.

Środa     wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.        20 listopada

O godz. 17.00 w Domu Katechetycznym spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

Czwartek             wspomnienie  Ofiarowania NMP          21 listopada

O godz.17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

Piątek           wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.           22 listopada

O godz. 7.30 – Jutrznia, a o godz. 7.45 Czciciele Bożego Miłosierdzia zapraszają do modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 Msza św. w intencji chórzystów chóru „ Echo” i „Słowacki”, organistów oraz ich rodzin, w dniu patronalnego święta św. Cecylii. Zapraszamy poczty sztandarowe.

Sobota         wspomnienie  dow. św. Klemensa I, pap. i męcz.       23  listopada

Niedziela               Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświat      24 listopada

O godz. 11.00 Msza św. w intencji Służby Liturgicznej z okazji ich patronalnego święta –św. Tarsycjusza. Polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci i młodzieży i nasz parafialny kalendarz.  Kolekta przyszłej niedzieli na rzecz naszej Archidiecezji. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Justyn Pawlas, Izabela Bombała . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowy tygodniu

i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.