14 lipca 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   14.07.2019 r.

XV Niedziela  Zwykła                14 lipca

Kolekta dzisiejszej  niedzieli przeznaczona jest na cele remontowo inwestycyjne naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. O godz.17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

Poniedziałek     Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dk          15 lipca

Wtorek              Wspomnienie NMP z Góry Karmel              16 lipca

Środa                    17 lipca

Czwartek            18 lipca

O godz.17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek              19 lipca

O godz. 7.45 koronka do Bożego Miłosierdzia.

Sobota                  20 lipca

Odwiedziny chorych i wiekiem osłabionych od godz. 8.30 – chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Nauka przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych w Domu Katechetycznym o godz. 17.00.

XVI Niedziela  Zwykła                    21 lipca

Msza św. za roczne dzieci o godz. 11.00 a o godz. 12.15 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii.. Intencje mszalne na wakacje odprawiane przez naszych kapłanów poza Parafią można składać w kancelarii bądź bezpośrednio u księży. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”. W tym tygodniu do Pana odeszli śp.: Anita Zagraba, Stefania Zając. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Wszystkim Parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku.