INFORMACJE NA TEMAT POGRZEBU

________________

W Piątek /13 lipca/ w kościele, o godz. 8.45 pogrzeb śp. Stanisława Tyszlewicza. Przeżył lat 55. Mieszkał w Zabrzu, przy ul. Matejki.

W piątek  /13 lipca/ w  kościele, o godz. 10.00 pogrzeb śp. Teresy Rojek. Przeżyła lat 87. Mieszkała w Radlinie przy ul. Mariackiej.

W sobotę  /14 lipca/ w  kościele, o godz. 8.45 pogrzeb śp. Eryka Kozielskiego. Przeżył lat 81. Mieszkał w Radlinie przy ul.Solskiego.

W poniedziałek /16 lipca/ w kościele, o godz. 8.45 pogrzeb śp. Łucji Grzegoszczyk. Przeżyła lat 92. Mieszkała przy ul. Wieczorka.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

FORMALNOŚCI

Ustalenie terminu pogrzebu jest możliwe o każdej porze. Natomiast pozostałe formalności związane z pochówkiem (w tym sprawy cmentarne) załatwiane są w godzinach urzędowania kancelarii.

Należy przynieść:

• akt zgonu,
  • kartę zgonu.

W sytuacjach wątpliwych co do formy pogrzebu, wszystko winno być ustalone z duszpasterzem.

POGRZEBY

________________