POGRZEBY

________________

INFORMACJE NA TEMAT POGRZEBU

________________

Zmarł śp. Wiktor Bugla – dawny nasz parafianin. W piątek, 30 października, o godz. 9.00, w naszym kościele, odbędzie się msza św. pogrzebowa. Przeżył lat 90, ostatnio mieszkał w Raciborzu, gdzie zostanie pochowany.

W sobotę, 31 października, o godz. 8.45, w kościele pogrzeb  śp. Lucyny Wojtasik. Przeżyła lat 84, mieszkała przy ul. Czecha.

W sobotę, 31 października, o godz. 10.00, w kościele pogrzeb  śp. Tadeusza Marcinkowskiego. Przeżył lat 76, mieszkał przy ul. Kwiatowej.

Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…

FORMALNOŚCI

Ustalenie terminu pogrzebu jest możliwe o każdej porze. Natomiast pozostałe formalności związane z pochówkiem (w tym sprawy cmentarne) załatwiane są w godzinach urzędowania kancelarii.

Należy przynieść:

• akt zgonu,
  • kartę zgonu.

W sytuacjach wątpliwych co do formy pogrzebu, wszystko winno być ustalone z duszpasterzem.