POGRZEBY

________________

INFORMACJE NA TEMAT POGRZEBU

________________

We wtorek, 22 stycznia 2019, o godz. 8:45, w kościele pogrzeb śp. Krystyny Wojciechowskiej, lat 67, zamieszkałej w Radlinie przy ul. Solskiego.

W środę, 23 stycznia 2019, o godz. 8:45, w kościele pogrzeb śp. Teresy Cichy, lat 86, zamieszkałej przy ul. Napierskiego.

W czwartek, 24 stycznia 2019, o godz. 8:45, w kościele pogrzeb śp. Doroty Marszolik, lat 67, zamieszkałej przy ul. Korfantego.

W piątek, 25 stycznia 2019, o godz. 8.45, w kosciele pogrzeb śp. Otto Szefczyka, lat 74, zamieszkały przy ul. Mielęckiego.

W sobotę 26 stycznia 2019, o godz. 8.45, w kosciele pogrzeb śp. Jana Ososińskiego, lat 61 zamieszkały przy ul. Korfantego.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

FORMALNOŚCI

Ustalenie terminu pogrzebu jest możliwe o każdej porze. Natomiast pozostałe formalności związane z pochówkiem (w tym sprawy cmentarne) załatwiane są w godzinach urzędowania kancelarii.

Należy przynieść:

• akt zgonu,
  • kartę zgonu.

W sytuacjach wątpliwych co do formy pogrzebu, wszystko winno być ustalone z duszpasterzem.