POGRZEBY

________________

INFORMACJE NA TEMAT POGRZEBU

________________

W piątek, 27 marca o godz. 8:45 w kościele pogrzeb śp. Władysławy Piwowarczyk. Przeżyła lat 87 , mieszkała w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyszyńskiego.

W piątek, 27 marca o godz. 8:45 w kaplicy cmentarnej uroczystości pogrzebowe śp. Antosia Kapuścińskiego. Przeżył 5 miesięcy.

W wieku 90 lat odeszła do wieczności  śp. Salomea Żymełka z ulicy Sienkiewicza.  W sobotę, 28 marca, Msza św. pogrzebowa  w kościele o godz. 8:45. Uroczystości pogrzebowe na cmentarzu o godz. 9:30.

W wieku 79 lat odeszła do wieczności śp. Joanna Żołędziowska z ulicy Nałkowskiej. W poniedziałek, 30 marca,  Msza św. pogrzebowa w kościele o godz. 8:45. Uroczystości pogrzebowe na cmentarzu o godz. 9:30.

W wieku 47 lat odszedł do wieczności śp. Krzysztof Barteczko z ulicy Rogozina.  W poniedziałek, 30 marca,  Msza św. pogrzebowa w kościele o godz. 10:00. Uroczystości pogrzebowe na cmentarzu o godz. 10:45.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

UWAGA!  Msza św. w kościele celebrowana przez kapłana bez udziału wiernych!  Transmisja Mszy św. na żywo  na naszej parafialnej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

FORMALNOŚCI

Ustalenie terminu pogrzebu jest możliwe o każdej porze. Natomiast pozostałe formalności związane z pochówkiem (w tym sprawy cmentarne) załatwiane są w godzinach urzędowania kancelarii.

Należy przynieść:

• akt zgonu,
  • kartę zgonu.

W sytuacjach wątpliwych co do formy pogrzebu, wszystko winno być ustalone z duszpasterzem.